Warsztaty logopedyczne

Co roku na terenie przedszkola na przełomie listopada i grudnia logopeda organizuje warsztaty logopedyczne dla rodziców  i dzieci. Podczas spotkania rodzice mają możliwość zaobserwowania, w formie wspólnych zabaw, przekroju ćwiczeń logopedycznych. Warsztaty mają na celu zachęcać rodziców do wspomagania rozwoju mowy i wymowy swoich dzieci.

Przegląd logopedyczny

W ramach współpracy z rodzicami, logopeda co roku organizuje na terenie przedszkola przegląd recytatorski „Wierszyki łamiące języki”. Dzieci otrzymują od specjalisty logopedyczne wierszyki, dostosowane do swojego wieku i możliwości artykulacyjnych, uczą się ich w domu pod kierunkiem swoich rodziców, a następnie na uroczystym występie, deklamują utwory przed przedszkolną publicznością.

Osoby prowadzące: Katarzyna Czerwińska Czernik, Agnieszka Gałecka

12.08 – 31.08.2020 -przerwa w funkcjonowaniu (przedszkole będzie zamknięte).

Zebranie informacyjne, spotkania adaptacyjne dla dzieci 3-letnich – szczegóły w dziale Informacje-Adaptacja