Warsztaty logopedyczne

Co roku na terenie przedszkola na przełomie listopada i grudnia logopeda organizuje warsztaty logopedyczne dla rodziców  i dzieci. Podczas spotkania rodzice mają możliwość zaobserwowania, w formie wspólnych zabaw, przekroju ćwiczeń logopedycznych. Warsztaty mają na celu zachęcać rodziców do wspomagania rozwoju mowy i wymowy swoich dzieci.

Przegląd logopedyczny

W ramach współpracy z rodzicami, logopeda co roku organizuje na terenie przedszkola przegląd recytatorski „Wierszyki łamiące języki”. Dzieci otrzymują od specjalisty logopedyczne wierszyki, dostosowane do swojego wieku i możliwości artykulacyjnych, uczą się ich w domu pod kierunkiem swoich rodziców, a następnie na uroczystym występie, deklamują utwory przed przedszkolną publicznością.

Osoby prowadzące: Katarzyna Czerwińska Czernik, Agnieszka Gałecka

12.05 – 20.05. 2020 r. Potwierdzenie woli zapisu do przedszkola. Wyniki rekrutacji do przedszkoli – listy dzieci zakwalifikowanych znajdują się w dziale Informacje dla rodziców/Rekrutacja