Warsztaty logopedyczne

Co roku na terenie przedszkola na przełomie listopada i grudnia logopeda organizuje warsztaty logopedyczne dla rodziców  i dzieci. Podczas spotkania rodzice mają możliwość zaobserwowania, w formie wspólnych zabaw, przekroju ćwiczeń logopedycznych. Warsztaty mają na celu zachęcać rodziców do wspomagania rozwoju mowy i wymowy swoich dzieci.

Przegląd logopedyczny

W ramach współpracy z rodzicami, logopeda co roku organizuje na terenie przedszkola przegląd recytatorski „Wierszyki łamiące języki”. Dzieci otrzymują od specjalisty logopedyczne wierszyki, dostosowane do swojego wieku i możliwości artykulacyjnych, uczą się ich w domu pod kierunkiem swoich rodziców, a następnie na uroczystym występie, deklamują utwory przed przedszkolną publicznością.

Osoby prowadzące: Katarzyna Czerwińska Czernik, Agnieszka Gałecka

Dzień otwarty przed rekrutacją 3.03.2020 r. godz. 18.00

Potwierdzanie woli kontynuacji edukacji przedszkolnej 25.02 – 2.03. Rekrutacja do przedszkoli, zapisy na opiekę wakacyjną – szczegóły w dziale Informacje dla rodziców