Warsztaty teatralne metodą Pedagogiki zabawy i dramy

Zapraszamy rodziców do wspólnych zabaw z wykorzystaniem dramy i pedagogiki zabawy. Działania prowadzone tymi metodami pozwalają dzieciom otworzyć się, poznać i rozwinąć swoje możliwości, swoją twórczość, kreatywność. Dzięki tym zabawom w małym człowieku dokonują się pozytywne zmiany. Dużym atutem podejmowanych działań jest odwołanie się do indywidualności każdego dziecka. Metody te doskonalą umiejętność rozmowy o uczuciach, przeżyciach, uczą panowania nad emocjami, rozwijają umiejętność operowania słowem, ciałem. Pozwalają lepiej rozumieć siebie i innych.

Osoby prowadzące: Grażyna Zembrzycka, Kinga Falęcka

 

 

 

12.05 – 20.05. 2020 r. Potwierdzenie woli zapisu do przedszkola. Wyniki rekrutacji do przedszkoli – listy dzieci zakwalifikowanych znajdują się w dziale Informacje dla rodziców/Rekrutacja