Styczeń to miesiąc, w którym obchodzimy Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Jak co roku tak i teraz w naszym przedszkolu odbyły się z tej okazji występy dzieci. Nasi wychowankowie pod kierunkiem swoich Pań przedstawiły ciekawe programy artystyczne. Były więc występy wokalne, taneczne i recytatorskie. Nasi artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali ciepłe słowa kierowane pod ich adresem.

Były to niezapomniane chwile pełne wzruszeń, uniesień i radości nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy im dużo , dużo zdrowia oraz długich lat życia.

11 scaled21 scaled